Rocznik 1978. Włosy już siwe, tak bywa, rys czasu, ale ukrywam to. Chodzę własnymi drogami, zwykle pod prąd. Nie lubię przymuszania i og...

WSPÓŁPRACA


Rocznik 1978. Włosy już siwe, tak bywa, rys czasu, ale ukrywam to. Chodzę własnymi drogami, zwykle pod prąd. Nie lubię przymuszania i ograniczania. Specjalnie położyłam olimpiadę z polskiego w liceum, bo ktoś inny uważał, że się nadaję. Miałam po prostu inne zdanie. Zaangażowany sceptyk, do bólu. Ulubiony znak interpunkcyjny – znak zapytania. Żyć zaczynam dopiero w ruchu. Lubię się przemieszczać, wyjeżdżać i podróżować. Zmiana dla mnie synonim powietrza, bez niej wygasam. Lubię chować się za książką, czytać papier, EPUBu, MOBI, pdf., literaturę wszelką, głównie anglo-amerykańską, od kilku miesięcy zaczytuję się kryminałami. O tym, co przeczytam, piszę, ale znajdziecie tu też widokówki z podróży i drobne próby pisarskie.

Źródło

WSPÓŁPRACA
Bardzo chętnie nawiążę współpracę z wydawnictwami, portalami, księgarniami i instytucjami, które zajmują się książkami. Główne formy współpracy to:


Recenzje, ukazują się we wpisach na stronie http://ksiazkisaniebezpieczne.blogspot.com/ oraz każdorazowo na fanpage’u na Facebook’u. Książki oceniam subiektywnie i zastrzegam sobie niezależność.

Konkursy z nagrodami sponsorowanymi przez wydawnictwo, trwają zazwyczaj około tygodnia. Forma konkursu może być pytaniem, prośbą o przesłanie recenzji lub zdjęcia.

Z przyjemnością obejmuję także patronatem medialnym nowości wydawnicze. Książka pod patronatem jest promowana na stronie w specjalnie oznaczonych wpisach oraz na Facebooku. Wymagane jest wcześniejsze przesłanie pozycji, informacji prasowych oraz media pack’a/ packshot’a. Szczegółowe warunki współpracy patronackiej ustalamy indywidualnie z wydawcą.

Zapowiedzi i relacje z wydarzeń literackich, np. spotkań z autorami, targów książki, gal przyznawania nagród literackich, wymian książek, wystaw, promocji etc.

 
ZAPRASZAM:
bagofbones78@gmail.com


 Obecnie współpracuję z:
http://dreamswydawnictwo.pl/


 

0 komentarze: