WSPÓŁPRACA
WSPÓŁPRACA
Bardzo chętnie nawiążę współpracę z wydawnictwami, portalami, księgarniami i instytucjami, które zajmują się książkami. Główne formy współpracy to:


Recenzje, ukazują się we wpisach na stronie http://ksiazkisaniebezpieczne.blogspot.com/ oraz każdorazowo na fanpage’u na Facebooku, Twitterze, Google+. Książki oceniam subiektywnie i zastrzegam sobie niezależność.

Konkursy z nagrodami sponsorowanymi przez wydawnictwo, trwają zazwyczaj około tygodnia. Forma konkursu może być pytaniem, prośbą o przesłanie recenzji lub zdjęcia.

Z przyjemnością obejmuję także patronatem medialnym nowości wydawnicze. Książka pod patronatem jest promowana na stronie w specjalnie oznaczonych wpisach oraz na Facebooku. Wymagane jest wcześniejsze przesłanie pozycji, informacji prasowych oraz media pack’a/ packshot’a. Szczegółowe warunki współpracy patronackiej ustalamy indywidualnie z wydawcą.

Zapowiedzi i relacje z wydarzeń literackich, np. spotkań z autorami, targów książki, gal przyznawania nagród literackich, wymian książek, wystaw, promocji etc.

 
ZAPRASZAM:
bagofbones78@gmail.com


 Obecnie współpracuję z:
 


 
 
 
 Share
Tweet
Pin
Share

Navigation-Menus (Do Not Edit Here!)