Teksty zostały rzucone odc.1 czego szukać, na co patrzeć, co czytać

by - 20:25

foto. CC0 Licence/pexels.com

Kto obowiązkowo kupuje książki pod choinkę? Czy Sztuczne Fiołki mają misję? Jak sobie poradzi „Przekrój” w powtórce? Kogo podglądam na Instagramie? Co widać dzięki kamerze dentystycznej i jak się masturbować (wersja różowa, dla kobiet). Zestaw idealny na taki mroźny dzień!

                                                            ⧬⃟

Kraków: do 20 stycznia można oglądać w Pasażu Bielaka wystawę Sztucznych Fiołków. 11 stycznia będzie miał miejsce wykład o sztuce z nieco innej strony. Czyli dlaczego ktoś postanowił wklejać komentarze na znane dzieła sztuki? (LINK)

                                                            ⧬⃟

Islandia publikuje najwięcej książek na mieszkańca (5 na 1000 mieszkańców). Największa ich sprzedaż przypada na okres od września do grudnia, kiedy to ukazuje się najwięcej nowości. Islandczycy mają swoją tradycję sięgającą Drugiej Wojny Światowej, zwaną Jólabókaflód, czyli dosłownie „bożonarodzeniowa powódź książkowa”. Książkowy prezent to obwiązek!  Co za naród!

                                                            ⧬⃟

Instagramowe konto @theliteraryllma zachwyca mnie książkowymi aranżacjami na tle kredą malowanych dopełnień…


                                                               ⧬⃟
 • Są tacy, którzy twierdzą, żeto se ne vratii że reaktywacja „Przekroju” to chybiony pomysł. Rafała Hetman piszePrzekrój" jest inny. Inaczej pisany, inaczej zaprojektowany, inaczej pomyślany.Póki, co pierwszy numer kwartalnika rozszedł się jak ciepłe bułeczki i mamy już dodruk. Podzielam jednak opinię/obawę Rafała:Redakcja garściami czerpie z materiałów pochodzących z dawnych numerów - są stare teksty, rysunki i grafiki. Fajnie, bo to ukłon w stronę dawnych czytelników, ale mam nadzieję, że będzie ich z każdym numerem coraz mniej. Wolałbym, żeby to pismo patrzyło w przód, czerpiąc z przeszłości, ale z rzadka.” (LINK)

 ⧬⃟

  Element Żeński” przypomniał mi dziś o zabawach kamerą dentystyczną Petera Kaadena. Fotograf spojrzał inaczej na rzeczy, których do tej pory nie dostrzegał. „Blisko i niewygodnie”. (LINK)

                                                         ⧬⃟

  Ada Zielińska jest grafikiem i fotografem. Dla nowego magazynu erotycznego stworzyła piękny przewodnik po masturbacji. GW opisała te prace jako „stylowe i gustowne”. Dla mnie bomba! (LINK)

                                                         ⧬⃟

  "Aby do wiosny" słyszałam w tym tygodniu setki razy... "aby do nart" mówię ja 😍You May Also Like

1 komentarze

 1. Chyba muszę się przeprowadzić na Islandię ;) Tylko trochę tam za zimno dla mnie :D

  OdpowiedzUsuń

Navigation-Menus (Do Not Edit Here!)